چین فیلتر کیف صنعتی سازنده

شرکت ژجیانگ گرس ENVIROTECH ، LTD

همیشه در فیلتراسیون اختصاص دهید

اخبار

November 17, 2020

روش صحیح تمیز کردن فیلتر قاب فیلتر پارچه فیلتر

پس از استفاده طولانی مدت ، بسیاری از قسمتهای فیلتر پرس قاب به راحتی جمع می شوند که باعث انسداد می شوند.
این امر بر استفاده از فیلتر پرس قاب تأثیر می گذارد ، بنابراین تمیز کردن مورد نیاز است.
 
امروز ما در مورد روش تمیز کردن صحیح فیلتر پرس صحبت خواهیم کرد.
 
پارچه پرس فیلتر و صفحه با گره زدن بافته شده ، در نتیجه ساختار خاصی از پارچه فیلتر ایجاد می شود ، که باعث می شود ذرات جامد پارچه فیلتر عمق تخلیه آسان نباشد.
 
هنگامی که این ذرات جمع شده و پارچه فیلتر را مسدود می کنند. بنابراین عملکرد فشار فیلتر قاب را بی اثر می کند. بنابراین ، ما باید پارچه فشار فیلتر پارچه را به طور دوره ای فیلتر کنیم.
 
قبل از تمیز کردن ، ما باید ماهیت فیلتر صفحه فشار فیلتر را درک کنیم ، بنابراین روش تمیز کردن مربوطه را انتخاب کنید. اگر فیلتر اسیدی است ، ما باید یک پایه آب ضعیف را برای خیساندن پارچه فیلتر انتخاب کنیم.زمان کلی برای خیساندن 10 تا 24 ساعت است. سپس پارچه را پس از تمیز کردن به آرامی چند بار با آب مالش دهید.دوباره قابل استفاده است
 
همچنین برای فیلترهای اسیدی یا خنثی فقط باید محلول خیس شده را به محلول اسیدی ضعیف تغییر دهیم.شایان ذکر است که ، هنگامی که فیلتر چسبندگی دارد ، ما همچنین نیاز به افزودن مقداری رقیق کننده در مایع جوشان داریم که می تواند اثر شستشوی بهتری داشته باشد.

روش فوق روش صحیح تمیز کردن پارچه پرس فیلتر فیلتر است.پس از مدت زمان طولانی استفاده از فیلتر پرس قاب ، باید به یاد داشته باشیم که اجزای مختلف آن برای تمیز کردن مناسب ، تا تأثیر آن را بهتر بازی کنید.
اطلاعات تماس